Rýmařov - nabídka bytu 3+1 k pronájmu

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 v Rýmařově na adrese Pivovarská 937/6 (3 minuty chůze od náměstí), na mapě zde. Rekonstrukce byla dokončena v dubnu 2019.

Celková plocha bytu s lodžií je 64 m2, z toho jednotlivé místnosti:

V celém bytě jsou sádrokartonové podhledy, prostor mezi podhledy a stropem je vyplněn izolační minerální vatou, abychom předešli případné kondenzaci vzdušné vlhkosti. Osvětlení ve všech místnostech je řešeno čtvercovými LED světly. V koupelně a na záchodě jsou luxfery, které místnosti prosvětlují, takže není nutné stále rozsvěcet a zhasínat. Koupelna a záchod mají nainstalované odvětrávání s odtahem ven.

Ve všech pokojích jsou nově renovované parkety. Kuchyně a chodba mají velkoformátovou dlažbu. Koupelna a záchod jsou ve skandinávském stylu.

V bytě je možnost připojení na internet (zavedena přípojka poskytovatele), ve všech pokojích je k dispozici přípojka pro pevné připojení, je možné nainstalovat WiFi router.

Byt se nachází ve 4. patře (nejvyšší podlaží - určitě Vám nebude nikdo dupat nad hlavou), v domě je výtah. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu. Dům je revitalizovaný (zateplení, plastová okna). Naprosto bezproblémoví obyvatelé ostatních bytů. Výhled z bytu je do zeleně a do klidné ulice a na rybníček. Většina oken a lodžie jsou na východní straně, okno v malém pokoji na jižní straně domu.

V blízkosti veškerá občanská vybavenost, za domem ZŠ a MŠ. Místo nabízí klidné a příjemné bydlení pro jednotlivce, pár nebo rodinu s dětmi, prosíme však pouze pro nekuřáky.

Cena pronájmu: 6 500 Kč/měsíc. Před předáním či při předání klíčů požadujeme vratnou kauci ve výši dvou nájmů, tj. 13 000 Kč; kauci Vám vrátíme po ukončení pronájmu. Jednáte přímo s majiteli, tj. neplatíte žádnou provizi realitní kanceláři. Možnost nastěhování ihned. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Možnost přihlášení trvalého pobytu.

Cena za služby a energie je zúčtovatelná (tj. každý rok provedeme vyúčtování a vrátíme Vám případný přeplatek záloh, nebo doplatíte případný nedoplatek). Orientačně lze počítat s částkou zhruba 2350 Kč/měsíc za topení, teplou a studenou vodu, odpad atd. a zhruba 1200 Kč/měsíc za elektřinu.

 

Kontakt na majitele:


Fotografie můžete kliknutím zvětšit.

KuchyněObývací pokojVelký pokojMalý pokojChodbaKoupelnaZáchodPohledy z okenPlánek
Více fotografií zde není, ale máte-li o pronájem tohoto bytu zájem, rádi Vám byt předvedeme, stačí si s námi domluvit prohlídku.